Altın İğne ile Saç Simülasyonu Uygulaması

Altın İğne ile Saç Simülasyonu Uygulaması

                Saç dökülmesi, günlük olarak 50 ile 100 tel aralığında dökülmesi normal olarak kabul edilmiştir. Fakat, bazı sebeplere bağlı olarak dökülme oranları oldukça artış göstermekte ve sürekli olması halinde de seyreklik ve açılmalar söz konusu olmaktadır. Saçların dökülme oranları ile hücrelerin yenilenme oranları arasında farklılık olduğunda da yeni saç oluşumu az olduğundan dolayı kellik sorunları kendini göstermektedir. Söz konusu bu durum için ise saç ekimi, saç dövmesi gibi işlemler tercih edilirken, vermiş olduğu yan etkileri ile kişiler mağduriyet yaşamaktadır.

Saç ekimi ve saç dövmesi hakkında

                Saç ekimi son yıllarda pek çok kişi tarafından tercih edilmiştir. İyileşme süreci yaklaşık olarak 1 yıl olan bu yöntem, kızarıklık, şişme, kanama, ağrı ve acı gibi etkileri bulunurken, 1 yıl içerisinde ise çok dikkatli olunması gibi durumları ön plana getirmektedir. Aksi taktirde saç derisinde geri dönüşü olmayan hasarlar olurken, rahatsız edici durumları doğurmaktadır. Bundan kaynaklı olarak birçok kişi mağduriyet yaşamakta olup, yanlış uygulama sonrası bu yöntemlere olan talep azalmıştır.

                Yine saç dövmesi de birçok kişi tarafından kullanılsa da siyah dövme boyaları zamanla renginin yeşile dönmesi ile şikayetler arasında yer almıştır. Elbette ki, deri üzerinde ömür boyu kalması da şikayetler arasındadır. Bundan dolayı son birkaç yıldır bu iki yöntem de kullanımı azalmış görülüyor.

Son teknoloji bir yenilik

                Yukarıda yer alan iki yönteme bir alternatif olarak sunulan ‘’ saç simülasyonu ‘’ birçok kişinin doğal saç görünümlerine ulaşmasını sağlamıştır. Bu yöntem, bilgisayarlı bir teknolojiye sahip olurken, özel malzemeler kullanılarak tüketicilere sunulmaktadır. Hakkında bazı bilgiler şu şekilde açıklanabilir.

                Saç sorunu yaşayan erkek ve kadınların ‘’ saç simülasyonu nedir ‘’ sorularına yanıt olarak şu maddeler karşılık vermektedir.

  • Cerrahi bir işlem değildir
  • İyileşme süreci bulunmaz, uygulama sonrası direkt olarak normal yaşantıya dönme imkânı sunar
  • 3-5 saatlik bir seans ile birlikte tamamlanması mümkündür
  • Özel saç simülasyon boyaları kullanılır (dermatolojik testlerden geçmiş ve ağır metal testleri yapılmıştır)
  • Altın iğne teknolojisi ile daha sağlıklı sonuçlar sunar. Kişilerde yan etki vermemesi elbette ki en önemli özellikleri arasındadır
  • Kullanım ömrü 3 ile 5 yıl aralığında kişiye göre değişiklik gösterir
  • Kişinin saç teli kalınlığına uygun bir iğne kullanılarak, %100 doğal saç efektleri uygulanır
  • Saç oluşumunu desteklemez. Efektler verilerek ‘’ saç gölgeleme ‘’ işlemi olarak tanımlanır

Randevu ve hizmet detayları

                Yukarıda yer alan bilgiler dahilinde, işlemlerden yararlanmak isteyen tüketiciler, ilk olarak saç simülasyon merkezinden randevu alması ve saç simülasyon fiyatları hakkında bilgi sahibi olması önemlidir. Sonrasında ise ön kontroller yapılarak, uygulama gününde doğal saç görünümü için 3-5 saat yeterli bir süre olurken, silinebilir- yenilebilir olması gibi özelliklerinden faydalanmakta mümkün olacaktır.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?