Saç Simülasyonu Artvin 8

Saç Simülasyonu Artvin 8

Son yıllarda oldukça popüler bir uygulama olan saç simülasyonu, Serkan Bozkurt tarafından geliştirilmiş olup, yine bu isim dahilinde en kaliteli hizmet verilmektedir. Kullanılmakta olan ekipman ve boyalar, dermatolojik testlerden onay almış ve ağır metal testlerine tabi tutulup onaylanmıştır. Böylelikle, istek ve ihtiyaç sahipleri, gönül rahatlığı ile bu yöntemden faydalanabilirler. Peki, saç simülasyonu nedir ve tam olarak neyi ifade eder?

Saç pigmentasyon işlemi

                Her ne kadar uygulama şekli, saç dövmesi gibi olsa da işlemler görünenden biraz farklı. Örnek olarak; dövme, bir insan vücudunda tamamen kalıcılık göstermekte ve silinememektedir. Siliniyor olsa bile ciddi cerrahi müdahale ve acı gerektirmektedir. Fakat, saç pigmentasyonu olarak bilinen bu yöntem, bir insan vücudunda 3 ile 5 yıl aralığında kalıcılık gösteriyor. Sonrasında ise rengi solarak, vücuttan doğal yollar ile atılıyor. Bu durum da tercih sebepleri arasında sayılabilir.

                Pigmentasyon işlemi, mikropigmentasyon olarak bilinirken, özel saç simülasyonu boyaları ile gerçekleştiriliyor. Dünyanın en kaliteli boyalarından olan B.C.N.T Serkan Bozkurt’un geliştirilmiş olduğu sistem için tercih ettiği boyadır. Gerekli olan tüm testlerden olumlu cevap alınmış olup, testlerden onay aldığı da belgelenmiştir. Yine bahsettiğimiz bu işlemin diğer bir ismi ise saç gölgeleme olarak biliniyor.

Kimler saç gölgeleme yaptırabilir?

                Aslına bakacak olursak, bay ve bayan herkes, sağlıklı bir şekilde bu işlemlerden faydalanabilmektedir. İşlem sonrası, doğal saç görünümü sunulmuş olurken, bazı kişilerin bu yöntemden faydalanmaması gerektiği de açıklamalar arasında. Peki, kimler bu işlemden faydalanamaz?

  • Sürekli olarak saç renklerinde değişim yapmak isteyen bay ve bayanlar bu yöntemi tercih edemez.
  • Kanser şüphesi olanlar ve kanser hastalığı olanların da bu yöntemden faydalanması doğru değildir.
  • Cilt hastalığı ve deri problemleri olanlar için tehlikeli olabilir.
  • Son olarak ise yine hamile bayanların kullanımı için uygun görülmemektedir.
  • En doğru bilgi, Serkan BOZKURT dahilinde verilecek olurken, saç merkezi ile iletişime geçmek, daha detaylı bilgi almak için ve saç simülasyonu fiyatları için gerekli görülebilir.

Cerrahi bir işlem mevcut mu?

                Genel olarak bu konu ile ilgilenen kişilerin merak ettiği bir diğer soru ise; cerrahi bir işlemin olup olmaması. Türkiye’ de revaçta olan bu yöntem kapsamında, herhangi bir kesi ya da dikiş söz konusu değildir. Cerrahi müdahale olmadan da doğal saç görünümüne ulaşabilirsiniz.

İşlemler ne kadar sürüyor?

                İşlem süresi, saç bölgesi, açık bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Ağırlıklı olarak her kişi de farklı bir süreç olsa da 3 ile 5 saat aralığında işlemlerin tamamlanması mümkün olmaktadır. Yine uygulama sonrası ise saç efektleri 3 ile 5 yıl aralığında kendini korumakta ve bu süreç sonrasında vücuttan renk solması ile başlayarak, tamamen atılmaktadır. İsteğe göre yenileme işlemleri yapılarak, tekrar aynı görünüm elde edilebilir.Saç Simülasyonu Artvin dendiği zaman akla Hfs Center gelir.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?