Saç Simülasyonu Amasya 5

Saç Simülasyonu Amasya 5

Saçları dökülenler, alında açıklık yaşayanlar, saçları seyrek olanlar ve daha sık saç görünümüne sahip olmak isteyenler, artık saç dökülmesi, fiziksel görünüm açısından kaderiniz olmaktan çıkıyor. Serkan BOZKURT’ un geliştirmiş olduğu ve tüm dünya da ismini duyurduğu saç pigmentasyonu, saç dövmesi ya da gölgeleme olarak da bilinen bu uygulama, ülkemizde de bir numaralı tercihler arasında yer alıyor.

Türkiye’ de ilk

                İlk olarak, ülkemizde; Serkan Bozkurt’un önderliğinde olan saç simülasyonu, son yıllarda popülerliğini artırmış durumda. Elbette ki tercih sebeplerinden pek çok farklı bilgi vermek mümkün oluyor. Kısaca bazı sebeplerden bahsetmek gerekirse, maddeler halinde sıralanan bilgilere göz atabilirsiniz.

  • Tamamen doğal saç görünümü kazandırması kişilerin tercih sebepleri arasında
  • Kullanılan iğneler, insan vücudu için uyumlu olan altın elementi ile kaplıdır. Böylelikle herhangi bir yan etkisi meydana gelmez. Kızarıklık, şişme durumu ve tahriş bu iğneler ile ortadan kaldırılmıştır.
  • Simülasyon işleminde kullanılan boyalar, B.C.N. T özel saç simülasyonu boyaları olmaktadır. Bu da elbette ki sağlık açısından önemli bir yere sahiptir.
  • Cerrahi müdahale gerektirmemesi de gönüllere su serpiyor
  • Herhangi bir kesi ya da dikiş izi olmadan, artık sizlerde doğal saç görünümüne ulaşabileceksiniz.

Kesinlikle dövme değil

                Bildiğiniz gibi dövme işlemleri sonrası, yanlış uygulamalar dolayısı ile ciddi yan etkiler ve cilt sorunları meydana geliyor. Müşterilerin bilmesi gerekir ki, kesin olarak bir dövme işlemi değildir. Bu işlemler, efektler kullanılarak, saçlara doğal görünüm kazandırmak için tercih ediliyor. Uygulama sonrası ise, bazı şartlara bağlı olarak değişiklik gösterebileceği gibi, 3-5 yıl aralığında kendini korumaktadır. Sonrasında ise vücuttan doğal olarak atılarak, herhangi bir sorun olmadan temizlenmektedir. İsteğe bağlı olarak yine 3-5 yıl sonrasında bir yenileme işlemi yaptırılabilir.

                Eğer ki, saç simülasyonu nedir sorularınıza yukarıda yer alan bilgiler dahilinde yeterli cevap aldıysanız, kimler yaptırabilir ya da kimler için sakıncalıdır bu bilgilere de aşağıda ki maddeler dahilinde ulaşabilirsiniz.

Saç gölgeleme kimler için uygun değildir?

                Her ne kadar doğal bir yol olsa da elbette ki saç gölgeleme kullanımı için sakıncalı olan kişi grupları bulunmaktadır. Bu kişilerin, bu konuda dikkatli olması ve tavsiyelere uyması önemlidir.

  • Cilt ve deri sorunu, hastalıkları olan kişiler, saç dövmesi işlemlerinden uzak durması tavsiye edilir
  • Kanser riski taşıyan ve kanser olan her kişi için bu yöntem uygun değildir
  • Sürekli olarak saç renk tonlarında bir değişime gidiliyorsa, yine bu kişi grupları için de bu yöntem uygun görülmemektedir.
  • Hamile bayanlar için de yine uygulanmaması gereken bir yöntemdir.

Fiyatlar hakkında genel bilgi

                Eğer ki, saç simülasyonu fiyatları hakkında doğru bilgilere ulaşmak istiyorsanız, Serkan Bozkurt’un saç merkezi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü her kişi için farkı fiyat politikası mevcut olup, saç açıklığı olan bölgenin genişliğine göre değişiklik göstermektedir.Saç Simülasyonu Amasya dendiği zaman akla Hfs Center gelir.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?