Saç Simülasyonu Ağrı 4

Saç Simülasyonu Ağrı 4

Saç sorunu yaşayan pek çok kişi, farklı seçeneklere göz atarken, maalesef yanlış seçimler doğrultusunda, cilt ve deri hastalıkları, yan etkileri, kızarıklık ve şişlik durumları ön plana çıkmaktadır. Saçlarınız dökülmeye yön tutmuş ve pek çok noktada seyreklik söz konusu ise, bu durumu en basit yolu ile bir artıya dönüştürebilirsiniz.

Seyrek saçlar için saç ekimine gerek yok

                Saç ekimi, oldukça zorlu bir süreci içine almasının yanı sıra, bazı kişilerde ciddi yan etkiler, kızarıklık ve tahriş durumlarını ortaya çıkarıyor. Bu durumdan uzak kalmak isteyen kişiler de cerrahi operasyon gerektirmeyen ve yan etkileri olmayan yöntemlere göz atmak isterken, seyrek saçları daha sık görünüme ulaştırmak için, saç simülasyonu tercih ediyor.

Saç simülasyonu hakkında genel bilgiler

                Günümüzde, ülkemizde ve tüm diğer dünya ülkelerinde nam salmış bir yöntemdir. Elbette ki her merkezde farklı sistemler kullanılsa da Türkiye’ de saç simülasyonu sisteminin geliştiricisi olarak, Serkan BOZKURT gündemde bir isimdir. Bu sistemin geliştiricisi olmasının yanı sıra, kullandığı ekipmanlarda profesyonel ve kaliteli bir yere sahip.

                Örnek olarak; saç gölgeleme hizmeti için tercih edilen boyalar, dünyanın en kaliteli boyalarından olan B.C.N.T özel saç simülasyon boyalarından. Bununla birlikte, kullanılan iğneler ise, altın kaplama olarak tercih edilirken, olası yan etkilerden de uzak durulmuştur.

Neden altın iğne?

                Bildiğiniz gibi, insan vücuduna en uyumlu olan element altındır. Bundan kaynaklı olarak da alerjik bir reaksiyon göstermemesi için altın iğneler tercih edilmektedir. Sistem geliştiricisi olan BOZKURT, pek çok televizyon programında bu sistem hakkında detaylı olarak bilgiler vermiş olurken, yine saç dövmesi ile karıştırılmaması gerektiğini de vurguluyor.

Dövme ile arasında ki fark nedir?

                Dövme işlemlerinde kullanılan boyalar, insan derisinde çok ciddi bir şekilde yer almaktadır. İlerleyen yıllarda renklerinin yeşile dönmesi de dezavantajları arasında. Bundan kaynaklı olarak, saç simülasyonu nedir sorularınıza cevap olarak, dövme ile karıştırılmaması gerekiyor.

                Simülasyon yöntemi, geçici bir sistem olarak tanımlanmaktadır. Yani, kullanım şartlarına bağlı olarak, yaklaşık 3-5 yıl aralığında insan vücudunda yer alıyor ve sonrasında ise rengi solarak, doğal yollar ile atılıyor. Bu da en çok tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

Bu işlem nerede yaptırılır?

                Serken BOZKURT’ un kurucusu olduğu sistem, yine Serkan BOZKURT saç merkezinde gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler, hastane ortamlarında değil, özel saç merkezlerinde müşterilerine sunulmaktadır. Elbette ki, saç simülasyonu fiyatları da bölgelerin açıklık oranlarına göre değişiklik gösteriyor. Bu konuda daha detaylı bilgiler, yetkililer ile görüşülerek alınabilir.

Dermatolojik testlerden onay aldı

                Daha sağlıklı ve güvenilir bir uygulama olması da dermatolojik testlerden onay almış olması ve ağır metal testlerine de tabi tutulmasıdır. Böylelikle her kişi, şartları taşıması halinde bu yöntemlerden faydalanarak, artık daha sık ve doğal bir saç görünümüne kavuşabilir.Saç Simülasyonu Ağrı dendiği zaman akla Hfs Center gelir.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?