Saç Simülasyonu Adıyaman 2

Saç Simülasyonu Adıyaman 2

Saçlar insanları ifade etmekte önceliklidir. Çünkü insanların kıyafetlerinden sonra saçlarına dikkat edilmektedir. Saç modeli insanları tanımakta, nasıl bir düşünceye sahip, ne tür müziklerden hoşlanır, kendi tarzını açıklamakta belli etmektedir. Bu nedenle insanlar dışarı çıkmadan önce kendi istedikleri şekle getirip güzel göründükleri zaman çıkmaktadırlar. Hatta bazen insanlar saçları güzel olmadığında dışarı bile çıkmamaktadır. Bu nedenle insanlar birde saç dökülmesi gibi sorunları yaşadıklarında daha çok içlerine kapanmakta ve kötü hissetmektedirler. Bu sorunu çözmekte saç sorunu yaşayan kişilere saç gölgelemesi olarak da bilinen yöntemi getirdik. Bu yöntemi ülkemizde 2 yıldan beri kullanmaktayız ve her zaman olumlu sonuçlarla geri dönülmektedir. Kurucumuz ve bu yöntemi ülkemize Serkan Bozkurt getirdi ve insanlara diğer yöntemlere göre daha kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir uygulama olduğunu göstermiş olduk.

Serkan Bozkurt farkı ve diğer uygulamalar

                Ülkemizdeki ilk marka tesciline sahip olan ve en büyük merkezine kuran Serkan Bozkurt, diğer uygulamalarda görülen sorunların her birinden arındırılmış ve istenilen sonucu veren her anlamda yararlı altın iğneli saç simülasyon uygulamasını geliştirmiştir. Patenti kendisine ait olan ve sadece kendine bağlı olan İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir illerindeki merkezlerinde bu uygulama hizmeti verilmektedir. Saç gölgelemesi halk arasında gelen bir haldir ama Serkan Bozkurt getirdiğinde bu uygulamayı adını saç simülasyonu olarak tanıtmıştır. Bu yöntem genellikle saç dövmesi ile karıştırılmaktadır. Bu uygulama ile arasındaki temel farklar ise;

  • Saç dövmesi tek bir kalıp iğne modeli ile yapılırken saç simülasyonu 3 farklı altın iğne ile yapılmaktadır. Bunun yararı da her kişinin saç teli aynı kalınlıkta değildir.
  • Dövme boyası ile yapılan saç dövmesi kalıcı olup zamanla da rengi yeşil ve mavi gibi renklere dönerken, Serkan Bozkurt'un uygulamasında bitkisel içerikli doğal boyalar kullanılmaktadır ve renk değişimi asla olmamaktadır.

                Sadece saç dövmesi değil saç ektirmek ile de karşılaştırıldığında;

  • Saç ekimi ağrılı ve acılı bir işlemdir buna cerrahi bir işlem olması da neden olurken, saç simülasyonu nedir diye sorulduğunda ilk söylenen cevaplardan biri de cerrahi bir işlem olmayışı ve acısız kolayca çözüme ulaşmasıdır.
  • Normalde ekimlerin sonunda şişlik ve yaralar oluşurken bu yöntem ile insanlar işlem sonrası işlerine devam edebilmektedir. Birde dermatolojik ve ağır metal testlerinin sonucunda kullanılmaya başlanması böyle sorunlar oluşturmayacağının da göstergesi olmaktadır.

Diğer özellikleri

                Uygulanması kanser hastalarına, cilt ve deri hastalarına, hamile bayanlara tavsiye edilmezken bünye olarak da uygulamamaktadır. Her açıdan yararlı ve en doğru yöntem olduğu belli olan bu yöntemi oluştururken Serkan Bozkurt altın materyalini de alerji yapmaması ve uygun şekilde insanlara istenilen verilebilmesi için tercih etmiştir. Uygulamanın fiyatı sizin ne kadar yoğun görünmesini istediğinize ve saç olmayan bölüme göre doğru orantılı saç simülasyon fiyatları artmaktadır.Saç Simülasyonu Adıyaman deyince akla Hfs Center gelir.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?