Saç Simülasyonu Adana 1

Saç Simülasyonu Adana 1

Saç dökülmeleri ya da saçlarda seyreklik durumu, pek çok kişi de farklı sebeplere bağı olarak ortaya çıkmaktadır. Genel olarak psikolojik sebeplere bağlı olarak, alın kısmında açılmalar ile başlarken, ilerleyen dönemlerde ise tepe kısımlarında açılmalar ya da seyrelmeler ortaya çıkmaktadır. Hem bay hem de bayanlar için bu durum oldukça can sıkıcı hale gelirken, günümüz alternatifleri ile elbette ki bu durumdan kurtulmak oldukça daha kolay. Bu işlemler, Serkan BOZKURT kuruculuğunda saç simülasyonu adı altında gerçekleştirilmektedir.                                                                                                                                                        
 Altın iğne ile istenilen sonuç

                Saç simülasyon olarak bilinen bu sistem, Serkan BOZKURT öncülüğünde gerçekleştirilmektedir. Diğer bir ismi saç dövmesi olarak bilinse de aslında dövme ile tamamen farklı bir sisteme sahiptir. Bildiğiniz gibi dövme, uygulama sonrası, silmesi oldukça zor ve çıkması imkânsız bir yapıya sahiptir. Fakat, bahsedilen simülasyon işlemi, açılmış ve seyrek olan bölgelere minik efektler şeklinde tamamlanmaktadır. Bu da istenilen zamanda silinmesi ve zaten kendiliğini 3-5 yıl aralığında yok etmesi gibi özelliklere sahiptir. İstenildiği durumlarda silinebilir ya da 3-5 yıl önce kendiliğinden silinmiş olan bu efektleri tekrar yenileyebilirsiniz.

                Bu sistem, Serkan BOZKURT tarafından, patentli olurken, oldukça güvenli ve sağlıklı olarak bilinmektedir. Yine saç gölgeleme olarak da bilinen bu yöntem hakkında bazı detaylar şöyledir.

  • Kullanılan yöntem için, altın kaplamalı iğneler tercih edilmektedir. Böylelikle de insan vücudu ile altının uyumlu olması dahilinde, herhangi bir şişlik, kızarıklık ya da tahriş mümkün olmamaktadır.
  • Diğer saç simülasyon merkezlerinde kullanılan iğneler tek tip ve tek kalınlığa sahip olsa da Serkan BOZKURT ‘un bir farkı olarak, tercih edilen iğneler, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik, farklı kalınlıklarda üretilmiştir.
  • Altın iğneler ile birlikte, tercih edilen boyalar ise, ağır metal testlerinden geçirilmiş ve dermatolojik testlere de uyumlu olarak üretilmiştir. Bu da insan sağlığı için herhangi bir tehdit oluşturmazken, saç simülasyonu fiyatları da açık olan bölgeye göre değişiklik göstermektedir.
  • Saç simülasyon ya da saç pigmentasyonu olarak bilinen bu işlem, bir cerrahi operasyon değildir. Minimal uyuşmalar ile o bölgeye uygulanır
  • İşlem süresi, kişiden kişiye değişiklik gösterirken, 3-5 saat aralığında gerçekleştirilmektedir

Doğal saç görünümü

                Kişilerin tedirginlikleri arasında, acaba fark edilir mi? Saç ekimi gibi tahriş ve kızarıklıklar, cilt yaraları mevcut olur mu gibi durumlar yer alıyor. Elbette ki bu işlem bir cerrahi operasyon olmaması ile birlikte, iyileşme süreci de olmamaktadır. Gün içerisinde doğal saç görünümünüz ile normal yaşantınıza dönebilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi bulunmadığı gibi, saç simülasyonu nedir sorularınızı da Serkan BOZKURT bu cümleler ile yanıtlamaktadır. Eğer ki, daha detaylı olarak bilgi almak isterseniz, direkt olarak saç simülasyon kurucusu Serkan BOZKURT ile görüşmeler sağlayabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt alabilirsiniz.Saç Simülasyonu Adana deyince akla Hfs Center gelir.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?