Mersin saç simülasyonu

Mersin saç simülasyonu

Doğal Saç Görünümü

                İnsanların hemen hemen hepsi dış görünüşlerine özen göstermektedirler. Bunun için birçok kozmetik ürünü, maskeler ve estetik operasyonlar yaptırırlar. Dış görünüşü en çok etkileyen yerlerden birisi ise saçlardır. Saçlar farkında olmasak da insanın tarzını, kişiliğini ve bakımını dışarıya en çok lanse eden yerlerimizden birisidir. Ancak sağlık koşulları nedeni ile beslenme alışkanlıkları yüzünden, genetik faktörlerle ya da kullanılan ilaçlar, stres gibi faktörlerle kimi zaman saçlar bölgesel olarak dökülmektedir. Tamamen saç kaybı yaşayan bireyler ya da bölgesel saç kaybı yaşayan bireyler bu sorunlarından kurtulmak için birçok denemektedirler.

 

Saç kaybı sorunu için farklı yöntemler

 

                Bu farklı yöntemlerden en bilinenlerin içerisinde saç dövmesi yer almaktadır. En çok bilinen yöntemlerden birisi olmasına rağmen insan sağlığı için de bir o kadar olumsuzluk barındırmaktadır. Bu yöntem ömür boyu kalıcı olması özelliği ile daha sonra değişim isteyen bireylere sorun teşkil etmektedir. Ayrıca dövmede yapılmış olan renkler zaman geçtikçe mavi ya da yeşil gibi renklere dönüp kötü bir görünüme neden olmaktadır. Diğer en bilinen yöntemlerden birisi ise saç ekimidir. Saç ekim işlemleri süreç açısından zahmetli, ağrılı ve uzun süren bir işlem olduğu için fazla tercih edilmeyen yöntemlerden birisidir. Bu gibi olumsuzluklar yaşamamak adına saç dökülme sorunu yaşayan bireyler son yıllarda popüler olan saç simülasyonu işlemini tercih etmektedirler.

 

Saç simülasyonu hakkında her şey

 

                Bu yöntem saç dökülme sorunu yaşayan kişiler için devrim nitelinde bir işlemdir. Tamamen acısız, ağrısız ve cerrahi olmayan bir yöntemdir. Oldukça kısa süren zahmetsiz bir süreci bulunmaktadır ki ortalama işlem süresi 3 ya da 5 saat içerisinde son bulmaktadır. Dövme boyalarının aksine ömür boyu kalıcı uzunlukta kalmayıp insan sağlığı için tehlike arz etmez. Aynı şekilde dövmedeki boyalar gibi renk solması ya da renklerin mavi ya da yeşile dönüp kötü bir görünüme ulaşması gibi olumsuzluklar barındırmamaktadır. Bu yöntemi farklı yerlerde saç gölgelendirmesi olarak da duymanız mümkündür.

 

Bu işlemin öncüsü ve getirdiği yenilikler

 

                Bu işlemi yürüten ve bu yöntemin patentinin sahipliğini yürüten kişi Serkan Bozkurt’tur. Türkiye’nin en büyük merkezine sahip olan ve ilk marka tescilli olarak işleme devam eden Serkan Bozkurt bu işlemde altın iğneli saç simülasyonunu kullanmaktadır. İlk ve sadece burada kullanılan altın iğneli yöntemin avantajı ise her kişiye ve saç kalınlığına uygun kalınlıkta altın iğnelerin bulundurulmasıdır. Ayrıca altın insan sağlığına en zararsız maddelerden biri olduğu için kullanılması uygun görülmüştür. Yine kendi üretimini yaptığı B.C.N.T saç boyaları tamamen bitkisel ve doğal ürünlerdir. Bu ürünler tüm dermatolojik testlerden ve ağır metal testlerinden olumlu sonuçlar alıp sağlık dostu olduğunu kanıtlamıştır. Bu merkeze gelerek ya da iletişim haline geçerek saç simülasyonu nedir gibi sorularınız hala bulunuyorsa, bu merakınızı giderebilirsiniz. Ayrıca saç simülasyonu fiyatları bu işlemi yaptıracak olan bireyin saç kaybı olan alana bağlı olarak farklılık gösterebilir.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?