Acısız Saç Gölgeleme İşlemleri

Acısız Saç Gölgeleme İşlemleri

                Geçtiğimiz yıllarda, saç ekimi oldukça popüler olan bir yöntem olarak tüketicilerin karşısındaydı. Fakat, iyileşme süreci ve fiyatları ele alındığında, artık pekte tercih ediliyor gibi görünmüyor. Pek çok TV ekranında reklamlarda yer alan bu ekim işlemlerinin yerini, günümüzde; mikro pigmentasyon işlemleri almış durumda. Bu yöntem, saç dövmesi olarak da bilinirken, pek çok kişinin yüzünü güldürmek adına yardımcı oluyor. Ancak saç dövmeleri zaman içerisinde mavi ve yeşil renklerine dönerek vücutta kalmaktadır. İnsanlar tarafından bu istenmeyen bir durum olmaktadır. Buna karşın daha yeni bir yöntem olan saç simülasyonu bitkisel içerikli boyalardan üretildiği için vücutta kalmaz zamanla solmaktadır. İstenildiğinde de tekrarlana bilinmektedir

                İsmini yeni yeni duyuran ve oldukça ilgi görmüş olan, saç simülasyonu nedir sorularınız için şu maddelere göz atabilirsiniz.

  • Saç görünümü veren bir uygulamadır
  • Saç ekimi ile karıştırılmamalıdır
  • Saçların yeniden oluşmasına, çıkmasına ve uzamasına destek olmaz
  • Seyrek ya da dökülen bölgelerde, saç varmış görünümü verirken, daha sık bir saça sahip olduğunuzu gösterir
  • Yeni çıkmış saç görünümü kazandırır
  • İşlem süreleri oldukça kısadır ve iyileşme süreci bulunmaz
  • Direkt olarak normal yaşantınıza dönme ihtimaliniz vardır
  • Elbette ki uygulama sonrasında, nelere dikkat edilmesi gerektiği, uzman tarafından bahsedilecektir.

Her cilt tipine uygun

                Bu yöntemin, tercih sebeplerinden birisi de her cilde uyum sağlıyor olmasıdır. İşlem esnasında kullanılan özel teknoloji boyalar, saç derisi altına enjekte edilirken, saç gölgeleme tamamlanmış olacaktır. Her bir nokta için ayı yöntem gerçekleştirilirken, elbette ki daha sağlıklı sonuçlar almak adına, cilt ile arasında ki uyum araştırılmalıdır. Böylelikle bir cilt uzmanı bu konuda destek olması gerekirken, tercih edilen özel kurumda, bu özelliklerin olmasına dikkat etmenizde fayda var.

                Cilt uzmanının yanı sıra, işlem esnasında kullanılan boyaların, dermatolojik olarak test edilmiş ve onay almış olmasına dikkat ediniz. Eğer ki, sağlıklı sonuçlar elde etmek ve herhangi bir sorun ile karşılaşmak istemiyorsanız, bu testlerin belgelerini hizmet aldığınız kurumdan talep edebilir ve sonrasında işlemi kabul edebilirsiniz.

Steril bir ortamda uygulanması gerekir

                Her ne kadar saç simülasyonu cerrahi bir operasyon olarak sayılmasa da elbette ki deri altına uygulanacak olan enjekte yönteminde kullanılan bir malzeme de öze cihazlarda buluna mikro iğnelerdir. Bu malzemelerin steril olmasına ve uygulanacak bölgenin de steril olmasına dikkat etmek, daha sağlıklı hizmet için önemlidir. Bu şartlara dikkat ederek firma seçimlerinizi yapabilirsiniz.

                Kaliteli ve uzun ömürlü istiyorsanız bunlardan kendi saç simülasyonunu geliştiren kişi olan Serkan Bozkurt'tur. Diğer saç simülasyonlarına göre altın iğneli saç simülasyonu dünyada bir ilk olup kişinin saç kalınlığına göre seçilen altın iğneler seçilmektedir. Böyle olması alerjik durumların olmamasına ve yüzde yüz doğal görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca B.C.N.T saç simülasyon boyalarının üreticileri olması ile bu işte kaliteyi insanlara sunduğunu göstermektedir.

 

Saç seyrekliğine son

                Daha çok kısa saçlara sahip olanların, seyreklik dolayısı ile şikayetleri bulunurken, artık bu teknik ile seyrekliklerin ortadan kaldırılması ve daha sık bir görünüme kavuşmak mümkün oluyor. Sizlerde saç ekimi gibi zorlu yöntemler yerine, bu alternatifi tercih ederek, daha iyi bir hizmet alabilirsiniz.

Fiyatları hakkında

                Bahsetmekte olduğumuz bu yöntem, saç simülasyonu fiyatları ele alındığında, ağırlıklı olarak 2000-3000 TL değerleri karşınıza çıkacaktır. Yine bazı tüketicilere, 1000 TL işlem ücretleri yansıtılabilir. Bu da bölgenin daha çabuk ve hızlı bir şekilde tamamlanmasından kaynaklanabilir. Yine bunun yanı sıra hizmet kalitesi, kullanılan malzemelerin kalitesi ve uzun süreli etkileri ile fiyatların 3000 TL ve üzeri olması da beklenebilmektedir.

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?