Saç Simülasyonu Artvin 8

Saç Simülasyonu Artvin 8

Son yıllarda oldukça popüler bir uygulama olan saç simülasyonu, Serkan Bozkurt tarafından geliştirilmiş olup, yine bu isim dahilinde en kaliteli hizmet verilmektedir. Kullanılmakta olan ekipman ve boyalar, dermatolojik testlerden onay almış ve ağır metal testlerine tabi tutulup onaylanmıştır. Böylelikle, istek ve ihtiyaç sahipleri, gönül rahatlığı ile bu yöntemden faydalanabilirler. Peki, saç simülasyonu nedir ve tam olarak neyi ifade eder?

Saç pigmentasyon işlemi

                Her ne kadar uygulama şekli, saç dövmesi gibi olsa da işlemler görünenden biraz farklı. Örnek olarak; dövme, bir insan vücudunda tamamen kalıcılık göstermekte ve silinememektedir. Siliniyor olsa bile ciddi cerrahi müdahale ve acı gerektirmektedir. Fakat, saç pigmentasyonu olarak bilinen bu yöntem, bir insan vücudunda 3 ile 5 yıl aralığında kalıcılık gösteriyor. Sonrasında ise rengi solarak, vücuttan doğal yollar ile atılıyor. Bu durum da tercih sebepleri arasında say Devamını Gör

Saç Simülasyonu Antalya 7

Saç Simülasyonu Antalya 7

Genel olarak erkek bireylerde meydana gelen, alında açılma sorunları, zaman geçtikçe, tepe noktalarına doğru devam etmektedir. Tamamen açılma meydana gelmese bile, seyreklikler söz konusu oluyor. Böylelikle pek çok kişi saç ekimi konusunda bilgiler araştırırken, maalesef saç ekiminin iyileşme süreci oldukça zor olmasından dolayı, diğer alternatifler daha mantıklı görünüyor.

                Bildiğiniz gibi, saç ekiminden sonra, kızarıklıklar, şişmeler ve deride dökülmeler gibi yan etkiler söz konusu. İyileşme süreci bu şekilde gerçekleşirken, bu sorunlar ile uğraşmak istemeyenler, saç simülasyonu tercih ediyor.

Saç simülasyonu nasıl yapılır?

                İlk olarak, konu hakkında hiç bilgisi olmayanları bilinçlendirmek adına, Türkiye’ de en kaliteli hizmet veren bir merkezden bahsetmek gerekirse, Serkan BOZKURT’ un kuruculuğunda hizmet veren merkezden bahsedilebilir. Serkan BOZKURT, bu işlemleri, altın iğ Devamını Gör

Saç Simülasyonu Ankara 6

Saç Simülasyonu Ankara 6

Son günlerde, pek çok kişi tarafından tercih edilen bu yöntemler, her ne kadar benzerlik gösterse de teknik özellikler, kullanım şekli ve uygulama süreçleri hakkında ciddi farklılıklar gözetmek mümkündür. İlk olarak bilinmesi gerekenler şunlar olup, saç simülasyonu işleminin, dövmeden farklı olarak bilgiler sunmak mümkündür.

Saç simülasyonu nedir, farkları nelerdir?

  • Simülasyon işlemi, saç gölgeleme ya da saç pigmentasyon olarak da adlandırılır
  • Cerrahi bir müdahale gerektirmeyen, ameliyatsız bir doğal saç görünümü sunan yöntemdir
  • Dövme ile karıştırılmaması gerekir. Her ne kadar saç dövmesi gibi olsa da farklı bir işlemdir.
  • Saç simülasyonunda kullanılan iğneler, eğer ki seçimler Serkan Bozkurt’un geliştirdiği sistemden yapılırsa, altın iğneler olarak tercih edilir. Bu da kişi de herhangi bir yan etki sunmadan, sağlıklı bir sonuç verir. Sonuç olarak, alt Devamını Gör

Saç Simülasyonu Ordu 52

Saç Simülasyonu Ordu 52

Gün boyunca, stres, hava kirliliği gibi birçok etkenden dolayı saçlarımız dökülür. Sadece bundan dolayı da değil saç dökülmesi, ya saç kökleri doğuştan ya da zamanla zayıflamaktadır. Zayıf saç folikülleri de zamanla dökülür. Dökülen ve zayıflayan saçlar, zamanla kelleşme sorununu da beraberinde getiriyor. Kellik problemi bazen kişide, özellikle de kellikli gençlerde birçok psikolojik sorun getiren bir sorundur. Kellik sorunları ile karşı karşıya olan kişiler genellikle saç ektirme gibi cerrahi prosedürlere başvururlar. Çoğunlukla yapılan bu cerrahi işlemler olumlu sonuçlar vermez ya da çok uzun süreç sonunda olur, o da istenilen şekilde gerçekleşmez. Bu gibi durumlarda, saç simülasyonu adı verilen cerrahi operasyon olmadan saç şekillendirme yöntemleri ile bize başvuran müşterilerimize yardımcı olmaktayım. Saç simülasyonu nedir? Saç sorunu yaşayan kişiler için saatler içerisinde saçın seyrek olduğu bölgelerde özel efektlerle yapılmaktadır. Bir saç e Devamını Gör

Saç Simülasyonu Amasya 5

Saç Simülasyonu Amasya 5

Saçları dökülenler, alında açıklık yaşayanlar, saçları seyrek olanlar ve daha sık saç görünümüne sahip olmak isteyenler, artık saç dökülmesi, fiziksel görünüm açısından kaderiniz olmaktan çıkıyor. Serkan BOZKURT’ un geliştirmiş olduğu ve tüm dünya da ismini duyurduğu saç pigmentasyonu, saç dövmesi ya da gölgeleme olarak da bilinen bu uygulama, ülkemizde de bir numaralı tercihler arasında yer alıyor.

Türkiye’ de ilk

                İlk olarak, ülkemizde; Serkan Bozkurt’un önderliğinde olan saç simülasyonu, son yıllarda popülerliğini artırmış durumda. Elbette ki tercih sebeplerinden pek çok farklı bilgi vermek mümkün oluyor. Kısaca bazı sebeplerden bahsetmek gerekirse, maddeler halinde sıralanan bilgilere göz atabilirsiniz.

  • Tamamen doğal saç görünümü kazandırması kişilerin tercih sebepleri arasında
  • Kullanılan iğneler, insan vücudu için uyumlu olan altın elementi ile kaplıdır. Böy Devamını Gör

Saç Simülasyonu Ağrı 4

Saç Simülasyonu Ağrı 4

Saç sorunu yaşayan pek çok kişi, farklı seçeneklere göz atarken, maalesef yanlış seçimler doğrultusunda, cilt ve deri hastalıkları, yan etkileri, kızarıklık ve şişlik durumları ön plana çıkmaktadır. Saçlarınız dökülmeye yön tutmuş ve pek çok noktada seyreklik söz konusu ise, bu durumu en basit yolu ile bir artıya dönüştürebilirsiniz.

Seyrek saçlar için saç ekimine gerek yok

                Saç ekimi, oldukça zorlu bir süreci içine almasının yanı sıra, bazı kişilerde ciddi yan etkiler, kızarıklık ve tahriş durumlarını ortaya çıkarıyor. Bu durumdan uzak kalmak isteyen kişiler de cerrahi operasyon gerektirmeyen ve yan etkileri olmayan yöntemlere göz atmak isterken, seyrek saçları daha sık görünüme ulaştırmak için, saç simülasyonu tercih ediyor.

Saç simülasyonu hakkında genel bilgiler

                Günümüzde, ülkemizde ve t&u Devamını Gör

Altın İğne ile Saç Simülasyonu Uygulaması

Altın İğne ile Saç Simülasyonu Uygulaması

                Saç dökülmesi, günlük olarak 50 ile 100 tel aralığında dökülmesi normal olarak kabul edilmiştir. Fakat, bazı sebeplere bağlı olarak dökülme oranları oldukça artış göstermekte ve sürekli olması halinde de seyreklik ve açılmalar söz konusu olmaktadır. Saçların dökülme oranları ile hücrelerin yenilenme oranları arasında farklılık olduğunda da yeni saç oluşumu az olduğundan dolayı kellik sorunları kendini göstermektedir. Söz konusu bu durum için ise saç ekimi, saç dövmesi gibi işlemler tercih edilirken, vermiş olduğu yan etkileri ile kişiler mağduriyet yaşamaktadır.

Saç ekimi ve saç dövmesi hakkında

                Saç ekimi son yıllarda pek çok kişi tarafından tercih edilmiştir. İyileşme süreci yaklaşık olarak 1 yıl olan bu yöntem, kızarıklık, şişme, kanama, ağrı ve acı gibi etkileri bulunurken, 1 yıl içerisinde ise çok dikkatli olunması gibi durumları ön plana getirmektedir. Aksi taktirde saç d Devamını Gör

Liken Planus ve Saç Simülasyonu

Liken Planus ve Saç Simülasyonu

Liken Planus Saç Hastalığında Saç Simülasyonu

Liken Planus yada Liken Planopilaris saç hastalığı nedir ? Aslında bir deri hastalığının saç bölgesinde görülme durumudur.Aşırı stres,beslenme vb faktörlere bağlı vücudun dışarıdan aldığı virüsü atma cabası olarak verdiği tepkime olarak görülmektedir.Kızarıklık ve pullanmayla birlikte ilerleyen dönemlerde ciddi saç kaybına sebebiyet vermektedir.Şu an için bulunabilmiş ve ispatlanmış etkili bir tedavisi malesef bulunmuş değildir.

Saç simülasyonu ise işte bu tarz durumlarda hastaların imdatına yetişmektedir.Bölge çok daha kaliteli bir hale getirilmektedir.Dilerseniz you tube kanalımızdan detaylı videosunu inceleyelim.iyi seyirler

You Tube linki

Devamını Gör

Saç Simülasyonu nedir ? Kimlere uygulanır ? Saç Simülasyon fiyatları

Saç Simülasyonu nedir ? Kimlere uygulanır ? Saç Simülasyon fiyatları

Saç simülasyonu cerrahi olmayan bir saç sorunu çzöme yöntemidir.Özel olarak geliştirilmiş cihazlar ile bitkisel içerikli boyaların saç sorunu yaşanan bölgeye minik saç efekleri şeklinde işlenmesi işlemidir. Bölgede yeni saç efekleri oluşturulduğu için daha yoğun ve gür bir görünüm elde ediliyor.Saç simülasyonu yapılacak alanın büyüklüğüne bağlı olarak 3 ila 5 saat gibi sürede bitiyor.Genellikle tek seansta biten bir işlem.Ama bazı durumlarda ikinci seansta gerekebiliyor.

Türkiyede saç simülasyonu,saç pigmentasyonu , saç gölgelendirme ve saç dövmesi gibi isimlerle anılmakta.Saç dövmesi yanlış bilinen bir kavram.Çünkü yapılan işlem bir dövme işlemi değil.Bilindiği üzere dövme ömür boyu kalan bir işlem saç simülasyonu ise geçici bir işlem.

Cilt yapısına bağlı 3 ila 5 yıl gibi bir süre sonunda ciltten zamanla solarak atılıyor.İzi dahi Devamını Gör

Acısız Saç Gölgeleme İşlemleri

Acısız Saç Gölgeleme İşlemleri

                Geçtiğimiz yıllarda, saç ekimi oldukça popüler olan bir yöntem olarak tüketicilerin karşısındaydı. Fakat, iyileşme süreci ve fiyatları ele alındığında, artık pekte tercih ediliyor gibi görünmüyor. Pek çok TV ekranında reklamlarda yer alan bu ekim işlemlerinin yerini, günümüzde; mikro pigmentasyon işlemleri almış durumda. Bu yöntem, saç dövmesi olarak da bilinirken, pek çok kişinin yüzünü güldürmek adına yardımcı oluyor. Ancak saç dövmeleri zaman içerisinde mavi ve yeşil renklerine dönerek vücutta kalmaktadır. İnsanlar tarafından bu istenmeyen bir durum olmaktadır. Buna karşın daha yeni bir yöntem olan saç simülasyonu bitkisel içerikli boyalardan üretildiği için vücutta kalmaz zamanla solmaktadır. İstenildiğinde de tekrarlana bilinmektedir

                İsmini yeni yeni duyuran ve oldukça ilgi görmüş olan, saç simülasyonu nedir< Devamını Gör

Saç Simülasyonu Afyon 3

Saç Simülasyonu Afyon 3

Saç dökülmesi, genel olarak her kişi de belirlenmiş oranlar ile olması normal karşılansa da elbette ki bazı kişilerde bu sınırın aşılması mümkün hale geliyor. Psikolojik olarak dökülmeler olduğu gibi, dış etkenlere bağlı olarak fiziksel sorunlardan kaynaklı olan dökülmeler de ön plana çıkmaktadır. Sebep ne olursa olsun sonuç aynı ve saçlarınız dökülüyorsa, alında açılma ve tepelere kadar açılmalar söz konusu oluyorsa, artık bu konuda bir adım atmanızın zamanı geldi öyle değil mi? Peki, saçlarda seyreklik sorunu yaşayan kişiler için en uygun yöntem hangisidir?

Saç ekimi istemiyorum, ne yapmalıyım?

                Elbette ki saç ekimi, ağır iyileşme süreci, kızarma, şişlik ve tahrişlerden kaynaklı olarak günümüzde artık çok fazla tercih edilmemektedir. Kişilerin de cerrahi müdahalelerden uzak kalmak istemesi, dikiş ve kesi izlerinden uzak durmak istemesi de bunlara ekleniyor. İşte bu durumda, son yılların popülerliğini yükseltmiş olan yöntemi öne çıkıyor. Bu da şüphesiz ki, Devamını Gör

Saç Simülasyonu Malatya 44

Saç Simülasyonu Malatya 44

Saç simülasyonu, yurtdışında ortaya çıkıp kısa sürede popüler olduktan sonra, ülkemize de öncü girişimciler sayesinde gelebilmiştir. O kişilerden birisi de, Serkan Bozkurt’tur.

Türkiye’ye geldikten sonra çeşitli Türkçe isimler alan bu uygulama, çoğunlukla İngilizce kelimelerin çevrilmesi ile yeni isimlere sahip olmuştur. Bundandır ki, saçları renklendirme kısmına dair söylenen saç pigmentasyonu ismi, saçlardaki seyreklikleri kapatma şekli tıpkı bir gölge efekti gibi olduğu için saç gölgelendirme ismi ve uygulanış şekli dövme işlemine çok benzediği için saç dövmesi ismi, saç simülasyonu işlemini tanımlamak için sıkça kullanılır olmuştur. Yani, evet; tüm bunlar aslında saç simülasyonu uygulamasını işaret etmektedir.

Peki saç simülasyonu nedir? Saç simülasyonu, Devamını Gör

Saç Simülasyonu Adıyaman 2

Saç Simülasyonu Adıyaman 2

Saçlar insanları ifade etmekte önceliklidir. Çünkü insanların kıyafetlerinden sonra saçlarına dikkat edilmektedir. Saç modeli insanları tanımakta, nasıl bir düşünceye sahip, ne tür müziklerden hoşlanır, kendi tarzını açıklamakta belli etmektedir. Bu nedenle insanlar dışarı çıkmadan önce kendi istedikleri şekle getirip güzel göründükleri zaman çıkmaktadırlar. Hatta bazen insanlar saçları güzel olmadığında dışarı bile çıkmamaktadır. Bu nedenle insanlar birde saç dökülmesi gibi sorunları yaşadıklarında daha çok içlerine kapanmakta ve kötü hissetmektedirler. Bu sorunu çözmekte saç sorunu yaşayan kişilere saç gölgelemesi olarak da bilinen yöntemi getirdik. Bu yöntemi ülkemizde 2 yıldan beri kullanmaktayız ve her zaman olumlu sonuçlarla geri dönülmektedir. Kurucumuz ve bu yöntemi ülkemize Serkan Bozkurt getirdi ve insanlara diğer yöntemlere göre daha kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir uygulama olduğunu göstermiş olduk.

Serkan Bozkurt farkı ve diğer uygulamalar

    Devamını Gör

Saç Simülasyonu Muğla 48

Saç Simülasyonu Muğla 48

Saç sorunu yaşayan insanlar, kendileri için en iyi çözümü aramaya başlıyorlar. Gayet anlaşılır ve mantıklı olan bu eylem sonucunda sağlıklı bir karar vermiş olmak için de, tüm çözüm yöntemlerini bilmek ve anlamak gerekmektedir.

Saç simülasyonu veya diğer ismiyle saç gölgelendirme, bilindiği üzere yeni yöntemlerden birisidir ve onu bu denli popüler yapan, Türkiye’de de yayılmasını sağlayan şey, kolaylığı ile başarısıdır. Saç pigmentasyonu olarak da bilinen bu işleme tamamen alternatif olacak bir çözüm bulunmamaktadır. Çünkü saç simülasyonu, olabilecek en zahmetsiz ve kolay şekilde saç sorununu çözebilmektedir. Saç ekimi veya saç protezi gibi çözümler ise, saç simülasyonu ile karşılaştırılamayacak kadar farklıdır. Örneğin, saç ekiminde cerrahi bir operasyon söz konusudur ve işlem zahmetli, işlem sonrası tedavi süreci ise yorucu ve uzundur. Saç protezinde ise, size ait olmaya Devamını Gör

Saç Simülasyonu Kırşehir 40

Saç Simülasyonu Kırşehir 40

Saç simülasyonu uygulaması, herkesten önce erkekler için büyük bir çözümdür. Çünkü  saç simülasyonu uygulamasıyla, kısa saç tiplerinde veya bölgesel seyrekliklerde çok daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

Saç gölgelendirme işlemi elbette hem kadınlar, hem de erkekler için başarıyla uygulanabilir. Fakat erkeklerde saç dökülmeleri ve kellik daha fazla görüldüğü için, saç simülasyonu genellikle erkeklerle bağdaştırılmıştır. Saç pigmentasyonu olarak da bilinen bu işlem, erkeklerde kelliğe, seyrekliğe, kafadaki yara veya kesik izlerine, saçkıran gibi hastalıklar akabinde oluşan bölgesel dökülmelere karşı harika bir çözümdür. Üstelik saç ekimi gibi işlemler sonrasında da elde edilemeyen başarıyı elde etmek için sıkça tercih edilen bir yöntemdir.

Peki saç simülasyonu nedir? Saç simülasy Devamını Gör

Saç Simülasyonu Adana 1

Saç Simülasyonu Adana 1

Saç dökülmeleri ya da saçlarda seyreklik durumu, pek çok kişi de farklı sebeplere bağı olarak ortaya çıkmaktadır. Genel olarak psikolojik sebeplere bağlı olarak, alın kısmında açılmalar ile başlarken, ilerleyen dönemlerde ise tepe kısımlarında açılmalar ya da seyrelmeler ortaya çıkmaktadır. Hem bay hem de bayanlar için bu durum oldukça can sıkıcı hale gelirken, günümüz alternatifleri ile elbette ki bu durumdan kurtulmak oldukça daha kolay. Bu işlemler, Serkan BOZKURT kuruculuğunda saç simülasyonu adı altında gerçekleştirilmektedir.                                                                                                                                                        
 Altın iğne ile istenilen sonuç

       Devamını Gör

Saç Simülasyonu İstanbul 34

Saç Simülasyonu İstanbul 34

Kısa cevap; evet, saç simülasyonu kesinlikle güvenilir bir yöntemdir. Gelelim uzun cevaba.

Saç gölgelendirme işleminin Türkiye’de tercih edilen ismi olan saç simülasyonu, tıpkı ismiyle anlatmaya çalıştığı gibi, kafanızda saç varmış gibi bir görünüm sağlayarak saçlarınızı simüle veya taklit eder. Özel altın kaplama iğnelerle, ilgili bölgeye boya aktararak yaptığımız bu işlem neticesinde, yeni çıkmaya başlayan saçlarınız varmış gibi bir görünüm kazanır, böylece saç seyrekliğinden veya kellikten kurtulmuş olursunuz. Saç simülasyonu nedir sorusunun cevabı olan bu paragrafımızdan sonra, asıl konumuza gelelim.

Saç pigmentasyonu olarak da bilinen saç simülasyonu işlemi, belki de en güvenli saç çözümlerinden birisidir. Öyle ki, hiçbir iyileşme sürecine maruz kalmanıza gerek kalmaz ve işlemin yapıldığı gün, hayatınıza kaldığınız Devamını Gör

Saç Simülasyonu Giresun 28

Saç Simülasyonu Giresun 28

Saç simülasyonu, birçok saç problemine çözüm olmakta, aynı zamanda ameliyat, hastalık veya kaza  akabinde oluşan lekeler veya saç kayıpları için de kurtarıcı görevi görmektedir. İşte bu yazımızda, saç gölgelendirme işlemimizin diğer bir mucizesi olan izleri gizleme yeteneğini detaylandıracağız.

Hepsinden önce, saç simülasyonu nedir diyerek bir cevap arayalım ve böylece saç simülasyonunun ne olduğunu netleştirelim. Saç simülasyonu, özünde kafa derinizde saç olmasını istediğiniz yerlere özel ve bitkisel boyaların yine özel bir teknikle saç derinize işlenmesi ile saç efekti oluşmasını sağlayan, böylece saçlı bir görünüm yaratan bir uygulamadır.

Örneğin, saç kıran hastalığı sonrasında kafa derisinde saçsız bir bölge kalabilir. Fut tekniğiyle saç ekimi yaptıran kişilerde ise kesik izleri kalabiliyor. Bazı beyin ameliyatlarında da benzer durum oluşabiliyor. Tüm bu problemleri, ilgili bölge Devamını Gör

Saç Simülasyonu Edirne  22

Saç Simülasyonu Edirne 22

Saç simülasyonunun uzman ellerde icra edilmesi gerektiği, söylemeye gerek bile olmayan bir gerçektir. Sıklıkla saç dövmesi olarak da anılan saç simülasyonu, her dövmecinin veya makyaj ustasının yapabileceği bir işlem gibi görülmeye başlanmıştır ancak bu doğru olmayan bir durumdur.

Saç simülasyonu nedir sorusu ile tekrar etmek gerekirse, saç simülasyonu; 2-3 yıl kadar kalıcı ve tamamen doğal olan özel boyalarla yapılan, saç derisine bu özel boyalar kullanılarak saç pigmentasyonu yapılması yani gerçek saçları birebir taklit edecek şekilde minik boyalamalar yapılması neticesinde icra edilen işleme denir. Merkezimizde, belki de diğer tüm saç simülasyonu merkezlerinden farklı olarak, insan vücuduna en uygun olduğu bilinen ve alerjik reaksiyonları engelleyen altın kullanılmakta, iğnelerin kaplamasında kullanılan bu altının yanı sıra iğne boyutları da kişinin saç kalınlığına veya cilt yapısına göre değişmektedir. Böylece sizin için tamamen kusursuz bir ç Devamını Gör

Saç Simülasyonu İle Daha Canlı Görünüm

Saç Simülasyonu İle Daha Canlı Görünüm

            Fiziksel görüntüde saçlar oldukça büyük önem arz etmektedir. Bu sebeple de saç problemi yaşayan kişiler sürekli olarak yaşanan problemleri çözmeye çalışmaktadırlar. Teknolojinin sürekli olarak gelişmesinden dolayı her geçen gün birbirinden farklı saç tedavisi yöntemleri kullanıma girmektedir. Saçlarında seyreklik olan veyahut da dökülme olan kişiler de ortaya çıkan bu yöntemleri denemektedirler. Yakın tarihlerden bu yana sıklıkla kullanılmaya başlanan bir diğer saç gürleştirme yöntemlerinden birisi de saç simülasyonu olarak adlandırılan işlemdir. Son derece kısa süren operasyon ile birlikte saç seyrekliği yaşayan kişiler fazlasıyla gür saçlara kavuşabilmektedir.

  Saç Simülasyonu Nedir?

            ‘Saç simülasyonu nedir?’ sorusuna kısa bir cevap vermek gerekirse; simülasyon işlemi saçların gürleştirilmesi için çeşitli efektif yöntemlerin kullanılması olarak tanımlan Devamını Gör

Simülasyonda Yeni Bir Çağ

Simülasyonda Yeni Bir Çağ

Saç dökülmeleri birçok insanın korkulu rüyasıdır. Saçlarımız gün içerisinde birçok neden ötürü dökülebilir. Hava şartları, psikolojik nedenler ve genetik sıkıntılar sebebi ile dökülebilecek olan saçlarımız için birçok uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamalar arasında en çok kullanılanlardan birisi saç simülasyonudur.

                Türkiye’de saç simülasyon sisteminin kurucusu olan Serkan Bozkurt, geliştirdiği ve kullandığı bilgisayar destekli altın iğne kullanımı ile simülasyon konusunda yeni bir çağ yaşatmaktadır. Serkan Bozkurt’un saç simülasyon merkezlerinden de saç simülasyonu nedir ve saç simülasyonu fiyatları hakkında bilgi edinilebilir.

                Saç Simülasyonunun Önemi

        &nbs Devamını Gör

Saç Simülasyonu Bursa 16

Saç Simülasyonu Bursa 16

Cevabı hemen verelim; evet. Saç simülasyonu, yapı itibariyle bir çözüm, çoğu zaman ise bir kurtarıcıdır. Kurtarıcılık rolünü üstlendiği en önemli durumlardan birisi de, saç ekimidir.

Öncelikle saç simülasyonu nedir bundan başlayalım. Saç simülasyonu, özel iğneler ve tamamen doğal boyalar ile kafa derinizdeki saçlı veya daha gür görünmesini istediğiniz bölgeye makine yardımıyla saç pigmentasyonu yapılması, bu şekilde yeni saç çıkıyormuş gibi bir görünüm elde edilmesini sağlar. Bu işlem öncesinde kafa derisine rahatlatıcı bir krem uygulanarak zaten az olan ağrıya karşı kişi duyarsızlaştırılır ve işlem gününde gündelik hayata geri dönülür.

Saç simülasyonu, saçkıran gibi hastalıklar ardından kaybedilen saçlarda dâhi kurtarıcı olup ilgili bölgeyi saç gölgelendirme denilebilecek bir boyama sanatıyla saçlı gibi Devamını Gör

Saç Simülasyonu Bitlis 13

Saç Simülasyonu Bitlis 13

Saç pigmentasyonu, en başta saç simülasyonu ile aynı işleme verilen isimdir. Bu yüzden saç simülasyonu nedir sorusu ile, saç pigmentasyonu nedir sorusu aynı şey sayılabilir. Ancak bu ikisi de, aslında işlemin detaylarına dair bilgi içerir. İşte bu yazımızda bunu irdeleyeceğiz.

Pigment, doğada bitki ve hayvan gibi canlılarda bulunabilen, renk molekülüdür. Saç simülasyonu işleminde ise, kafa derinize bu pigmentler ile saçları taklit etmek üzere noktasal boyama işlemi gerçekleştirilir. Yani bir nevi saçlarınızla aynı tonda olan pigmentler kafa derinize yerleştirilir ve var olan veya kaybettiğiniz saçlarınız simüle edilir. Böylece saçlı görünüme kavuşursunuz.

Saç gölgelendirme olarak da adlandırılan bu işlemimizde kullandığımız boyalar, doğadaki bitkilerden elde edilen ve tüm gerekli testlerden başarıyla geçen boyalardır. Saç kıran gibi hastalıklardan tutun, seyreklik problemine veya kelli Devamını Gör

Saç Simülasyonu Bingöl 12

Saç Simülasyonu Bingöl 12

Sırrı henüz tamamen çözülmemiş olsa da, genler ve bağışıklık sistemi ve hatta stres ile bağlantılı olarak ortaya çıktığı düşünülen saçkıran hastalığı, kişinin saçlarını kaybetmesine sebep olabiliyor. Üstelik bazı durumlarda bu saçlar ne yazık ki tekrar çıkmıyor da. İşte bu durumda artık herkesin rahatlıkla uygulayacağı bir çözüm olarak ortaya saç simülasyonu çıkıyor.

 

Özellikle yer yer kellik olan kafa derisinde, kişiyi tamamen rahatlatabilecek kadar güzel sonuçlar ortaya koyan saç gölgelendirme işlemi, kolay olmasıyla da diğer çözümlerin önünde geliyor. Burada size saç pigmentasyonu olarak da bilinen bu yöntemin ne olduğuna dair birkaç şey anlatmamıza izin verin.

 

Öncelikle ana sorumuzu soralım. Saç simülasyonu nedir? Saç simülasyonu, bu iş için özel olarak bitkilerden elde edilen ve ömü Devamını Gör

Mersin saç simülasyonu

Mersin saç simülasyonu

Doğal Saç Görünümü

                İnsanların hemen hemen hepsi dış görünüşlerine özen göstermektedirler. Bunun için birçok kozmetik ürünü, maskeler ve estetik operasyonlar yaptırırlar. Dış görünüşü en çok etkileyen yerlerden birisi ise saçlardır. Saçlar farkında olmasak da insanın tarzını, kişiliğini ve bakımını dışarıya en çok lanse eden yerlerimizden birisidir. Ancak sağlık koşulları nedeni ile beslenme alışkanlıkları yüzünden, genetik faktörlerle ya da kullanılan ilaçlar, stres gibi faktörlerle kimi zaman saçlar bölgesel olarak dökülmektedir. Tamamen saç kaybı yaşayan bireyler ya da bölgesel saç kaybı yaşayan bireyler bu sorunlarından kurtulmak için birçok denemektedirler.

 

Saç kaybı sorunu için farklı yöntemler

 

                Bu farklı yöntemlerden en bilinenlerin içerisinde saç dö Devamını Gör

Saç Simülasyonu Mersin

Saç Simülasyonu Mersin

İnsanlar günümüzde birçok sebepten ötürü saçlarını kaybedebilirler. Hava koşulları, genetik problemler ve psikolojik birçok etmenle dökülebilen saçlar yüzünden birçok insan kendini kötü hissetmektedir. Gelişen tıbbi ve dermatolojik adımlarla günden güne birçok yöntem çıkmaktadır. Şüphesiz ki saç simülasyonu uygulamaları da bu yöntemler arasında en çok kullanılan işlemlerden birisi olmaktadır.

                Türkiye’de saç simülasyonu deyince akla ilk gelen isim Serkan Bozkurt’tur. Dünyada bilgisayar destekli altın iğne kullanımının geliştirici olan ve bunu merkezlerinde kullanan Serkan Bozkurt simülasyon konusunda müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Saç bölgesinin büyüklüğüne göre değişen saç simülasyonu fiyatları için bu merkezlerle kolaylıkla iletişime geçilip bilgiler edinilebilir. Gün geçtikçe değeri bilinmeye başlanan Devamını Gör

Saç Simülasyonu Bilecik 11

Saç Simülasyonu Bilecik 11

Müşterilerimiz, saç simülasyonuna karar verdikten sonra öncelikle haklı olarak canlarının ne kadar yanacağını bilmek istiyorlar ancak müjdeyi baştan verelim, saç gölgelendirme işlemimiz belki de en ağrısız saç çözümlerinden birisidir.

Her insanın acı eşiği farklı olsa da, prensipte bir dövme uygulaması gibi işlenen ancak dövmeden kesinlikle farklı olan saç simülasyonu işlemi, kafa derinizi işlem süresi boyunca rahatlatacak ve bir şey hissetmemenizi sağlayacak kremlerle işleme hazırlama akabinde gerçekleştirilir. Burada uygulanacak işleme dair bilgi edinmek için, saç simülasyonu nedir sorusu akla gelebilir. Özel boyalarla ve kişiye göre değişebilen boyuttaki tek kullanımlık altın iğnelerle uygulanan ve tedavi veya cerrahi operasyon olmadığı için iyileşme süreci de bulunmayan, kolayca güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlayan saç pigmentasyonu yani saç renklendirme işlemidir.

Hâli Devamını Gör

Saç Simülasyonu Balıkesir 10

Saç Simülasyonu Balıkesir 10

Saç simülasyonu işlemi için en çok merak edilen detaylardan birisi de, işlemin başarı oranıdır. Şimdi bu soruyu cevaplamak için, öncelikle saç simülasyonu nedir sorusunun cevabını netleştirmeliyiz.

 

Saç gölgelendirme olarak da bilinen saç simülasyonu işlemi, özel boyalar ve altın iğne ile vücuda ve sağlığa uyumluluk açısından en iyi teçhizatlarla yapılan, kafa derisine yeni saç çıkıyormuş gibi saç efekti vererek veya seyrek bölgelerdeki açıklığı kamufle edecek şekilde saç pigmentasyonu  (boyaması) yapılarak, kişiyi rahatsız olduğu seyreklikten veya kellikten kurtarma işlemidir.

 

Yukarıdaki paragrafta da görebileceğiniz üzere, yapısı itibariyle vücudunuzun vereceği tepkiden veya diğer çevre faktörlerinden bağımsız olan bu işlemin başarısız olma ihtimali tamamen kişinin kendi görüşüne bağlıdır. Çünkü işlemin kendisi m Devamını Gör

Simülasyonda Altın Etkisi

Simülasyonda Altın Etkisi

Günde yaklaşık 100 saç teli vücudumuzdan kopar. Psikolojik etmenler, hava koşulları ya da genetik sebeplerle de bu sayı ne yazık ki artabilir. Saçlarının dökülmesi insanlarda negatif bir hava yaratır ve bu durumla başa çıkmak zorunda kalınır. Saç dökülmesi ile birçok seçenekle başa çıkabilecek olan kişilerin son gözdesi saç simülasyonudur.

                Türkiye’de saç simülasyon sisteminin kurucusu olan Serkan Bozkurt, geliştirdiği ve kullandığı bilgisayar destekli altın iğne kullanımı sayesinde simülasyon işlemlerine yeni bir boyut kazandırmaktadır. Altın iğne sistemi ile daha doğal ve sağlıklı görünümler elde edilir.

                Neden Simülasyon?

                Türkiye’de saç gölgeleme ve saç pigmentasyonu gibi isimlerle de bilinen simülasyon işlemleri son zam Devamını Gör

GALERİ

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

A Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Fox Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Atv Ana Haber kişiye özel saç sabunu

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Star Tv Ana Haber Saç Simülasyonu nedir ?

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Aytaç Can da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

Bülent Çetinaslan da saç sorunu için Serkan Bozkurt dedi

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

2017 Güzellik Fuarı Saç Simülasyonu

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Cem tv Saç Simülasyonu nedir ?

Copyright 2017, Saç Simulasyonu Nedir ?